Обмін 14 днів

Обмін 14 днів Згідно законодавства України, ювелірні вироби належної якості, зазначені в переліку непродовольчих товарів, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172, не підлягають поверненню та обміну. Однак, ми йдемо Вам назустріч  і проводимо обмін ювелірної прикраси належної якості, що не підійшла Вам за розміром або будь-яким іншим зовнішніми характеристиками.Виріб має бути новий, опломбований.


Зверніть увагу, що після отримання виробу на обмін протягом 2-5 робочих днів нами проводиться експертиза для контролю якості виробу, після чого приймається рішення про обмін ювелірного виробу. Вироби зі вставками з дорогоцінного каміння обов'язково відправляються на завод і термін експертизи становить до 7 днів.

На жаль, ми не можемо обміняти виріб в наступних випадках:

1.Минуло понад 14 днів з дня продажу.

2.Пошкоджена бирка, виріб розпломбовано.

3.Виріб має сліди механічних пошкоджень.

4.Виріб має ознаки використання.

5.Виріб змінив свої властивості внаслідок неправильного користування: знаходження в басейні, взаємодії з лужними миючими засобами, речовинами, що містять хлор і йод, кремами і мазями, що містять ртуть та її сполуки, а також в результаті впливу інших зовнішніх факторів.