Доставка

ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ – БЕЗКОШТОВНО ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 1 500 грн

Безкоштовна доставка у відділення "Нова Пошта" при замовленні від 1 500 грн. При відмові від відправлення (посилки) клієнт не оплачує вартість доставки. Комісія за післяплату (% за переказ грошових коштів) оплачується клієнтом додатково. Зазвичай доставка займає 1-3 дні. Точну дату доставки товару Вам повідомить менеджер інтернет-магазину при оформленні замовлення. 


КУР'ЄРСЬКА АДРЕСНА ДОСТАВКА В РУКИ – БЕЗКОШТОВНО ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 2 000 грн.
Адресна доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 2 000 грн, в іншому випадку вартість доставки розраховується згідно тарифів кур'єрської служби «Нова Пошта». Точну суму Вам повідомить менеджер інтернет-магазину при оформленні замовлення. Замовити кур'єрську доставку можливо тільки в тому випадку, якщо вона вже буде оплачена онлайн (100% передплата).


У РАЗІ ВІДМОВИ ВІД ПОСИЛКИ У ВІДДІЛЕННІ АБО ВІД КУР'ЄРА НОВОЇ ПОШТИ – ВСІ ВИТРАТИ СПЛАЧУЄМО МИ.
У разі відмови Вами від замовлення у відділенні «Нової Пошти» або від Кур'єра, Ви нічого не сплачуєте. Всі витрати за логістику і за повернення товару сплачуємо ми.


ЯК ОТРИМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ У ВІДДІЛЕННІ НОВОЇ ПОШТИ
Вам на вказаний номер телефону прийде смс з номером накладної та запрошенням прийти і забрати свою посилку. Ваша посилка буде чекати на Вас протягом 5 днів у відділенні «Нової Пошти». При отриманні замовлення при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення. Передплачений товар може отримати тільки та людина, на яку оформлена доставка.